קורס בקטנה ו-ישר לעבודה!

עם סיום השירות הלאומי אתם וודאי חושבים על המסלול המתאים והנכון עבורכם- אולי למצוא עבודה עם שכר גבוה, לחסוך כסף ולנסוע לחו"ל לטיול שחיכיתם לו כל כך? אולי להתחיל ללמוד תואר אקדמאי ובמקביל להשתלב במשרת סטודנט? ואולי בכלל תואר לא מעניין אתכם בשלב זה כי לא החלטתם במה תרצו לעסוק? ולכן הכנו לכם רשימת קורסים "בקטנה" שכל אחד מהם יקנה לכם מקצוע ויאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה:

  1. תחום הנהלת חשבונות: קורס בהנהלת חשבונות יפתח לכם דלת לעולם שבו תוכלו לעסוק מיד לאחר סיום הקורס. בכל ארגון ישנה דרישה לתחום זה, ועם השנים אף תוכלו להעמיק ולהתמקצע ולהמשיך לפתח את הידע שלכם. זהו מסלול קריירה מבטיח.
  2. תחום שיווק דיגיטאלי: תחום השיווק הדיגיטאלי הולך ומתפתח ונחשב לאחד התחומים הכי נחשקים כיום. בקורסים יחסית קצרים (מחודש וחצי ועד כשנה) בתחום מגוונים, כגון: PPC, בניית אתרים, קידום אורגני ועוד, תוכלו להשתלב באחד המקצועות הכי נחשבים כיום.
  3. מקצועות טכניים: תחומים נדרשים במגוון ארגונים בכלל ובהייטק בפרט, קורסי QA, טכנאי PC, תכנות אפליקציות, אבטחת מידע, דוט נט, טכנאי מחשבים ועוד. כל אלו יובילו אתכם היישר לשוק העבודה. רגע לפני בחירת הקורס, מומלץ לבצע בדיקה קצרה על התחום הנדרש בשוק העבודה.
  4. תחום הביטוח, שוק ההון והפנסיה: תחום עם ביקוש מאוד גדול בעולם העבודה. תוכלו ללמוד במגוון קורסים כגון: ייעוץ מס, ייעוץ פנסיוני, ביטוח, שוק ההון או ניהול תיקי השקעות ולהשתלב בתחום נחשב ויוקרתי עם שכר יחסית גבוה.
  5. תחום העיצוב: אם אתם יצירתיים ותחום האמנות מדבר אליכם, תוכלו למצוא שלל קורסים אטרקטיביים בתחום העיצוב: עיצוב גרפי, עיצוב אתרי אינטרנט, פוטושופ, תלת מימד, תוכנות עיצוב ועוד.
  6. קורסים מקצועיים בתחום הלוגיסטיקה: אחת הדרכים של חברות לשפר את הרווחים שלהם הינה לייעל את התהליכים הפנים ארגוניים. בעזרת קורסים מקצועיים תוכלו להשתלב בחברות בתחום התעשייה ולהתפתח: ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, ניהול מלאי ורכש ועוד.

חשוב לדעת>>

  • במרבית הקורסים הנ"ל תוכלו "לדלג" בשלב זה על המבחן הפסיכומטרי ולהתחיל ללמוד יחסית במהרה ובקלות, למרבית המסלולים תוכלו להתקבל באמצעות ראיון אישי קצר.
  • אל תשכחו לבדוק באילו מהקורסים ומוסדות הלימוד תוכלו ללמוד באמצעות מענק הפקדון.
  • מרבית הקורסים יקנו לכם השתלבות מובטחת בשוק העבודה והתחלה מבטיחה באמצעות תעודה שרכשתם.
  • חשוב מאוד רגע לפני שאתם בוחרים את הקורס המתאים לכם היא לבדוק את ההיצע בשוק העבודה.

בהצלחה!

 

נושאים נוספים מקטגוריה זו :

בלעדי לבוגרי האגודה

מידע על שיתוף הפעולה ג'ון ברייס הדרכה, זרוע ההדרכה של מטריקס, הינה חברת ההדרכה המובילה בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות

בלעדי לבוגרי האגודה

מידע על שיתוף הפעולה האקדמית עמק יזרעאל גאה להיות שותפה בתכנית בונים עתיד של האגודה להתנדבות ומזמינה אתכם להתחיל לבנות את העתיד שלכם באקדמית

בלעדי לבוגרי האגודה

מכללת גורדון בונה לך עתיד האקדמית גורדון היא מכללה ללימודי חינוך והוראה הפועלת זה 65 שנה בחיפה, ומתקיימים בה לימודי תואר ראשון ושני במגוון
סגירת תפריט