5 משרות שסטודנטים אוהבים..

מבחנים, עבודות, שיעורים, כמה משימות יש לסטודנטים. ומה לעשות ש"על הדרך" גם צריך להתפרנס?

על ידי ניהול זמן נכון, השילוב בין עבודה ולימודים אפשרי בהחלט וניתן ליהנות משני העולמות.

שוק העבודה מאוד ידידותי לסטודנטים, אספנו עבורכם כמה משרות שסטודנטים ממש אוהבים:

  1. משרות שירות ומכירה במוקדים טלפוניים: אם יש לכם יכולת בסיסית לשוחח עם לקוחות, יש סיכוי שבמשרות שירות לקוחות תוכלו למצוא את כל מה שחיפשתם ואפילו לעבוד במשך כל התואר. אם התברכתם ביכולת מכירתית, אז על אחת כמה וכמה, תוכלו גם להרוויח לא מעט כסף! עולם השירות משווע לידיים עובדות בכל רגע נתון. התנאים מפנקים לרוב, האווירה צעירה ותוססת, ישנה התחשבות וגמישות רבה לסטודנטים.
  2. מלצרות/אירוח במסעדה או בר: אפיק מאוד פופולארי בקרב סטודנטים, מאפשר גמישות רבה, שכר לא רע (בהתאם למיקום ולשעות העבודה), עבודה גם בסופי שבוע והמון גמישות. (ובמסעדות והברים השווים גם שכר מתגמל בהחלט!)
  3. משרות סטודנט בהייטק: ההייטק הוא הסקטור בו חסרות הכי הרבה ידיים עובדות בכל רגע נתון. אם ניחנתם במעט אוריינטציה טכנולוגית, תוכלו להשתלב במגוון תחומים בהייטק במקצועות מבוקשים. אם תחום הלימודים בו בחרתם הוא הייטק- אז זה בכלל נפלא! תוכלו להתנסות ולהתמחות בו.
  4. בייביסטר/שיעורים פרטיים: משרות נפלאות מבחינת הגמישות שלהן, אתם אחראיים ללוח הזמנים שלכם ותוכלו להפחית בעבודה בתקופות מבחנים. היתרון הוא שהשכר די מתגמל, אבל לא ניתן להתעלם מהחיסרון- שתצטרכו לייצר לעצמכם את העבודה בעצמכם.
  5. אבטחה: משרות בתחום האבטחה הן גם לרוב גמישות ומתפרסות על פני כל שעות היממה. אם שירתתם בשירות קרבי ויש לכם רישיון לנשק, סביר שתוכלו להשיג משרה עם שכר ממש גבוה.

ברוב המקרים, הפרמטרים הכי מכריעים במשרות סטודנט הם השכר והגמישות, עם זאת, אנחנו ממליצים לכם לנסות ולהשתלב לקראת סיום התואר במשרות סטודנט שיקנו לכם את הניסיון הנדרש להשתלב בקלות במקצוע אותו בחרתם.

עבודה נעימה 😊

 

נושאים נוספים מקטגוריה זו :

סגירת תפריט