בואו ללמוד
באוניברסיטת חיפה

מידע על שיתוף הפעולה

מכללת גורדון בונה לך עתיד

האקדמית גורדון היא מכללה ללימודי חינוך והוראה הפועלת זה 65 שנה בחיפה, ומתקיימים בה לימודי תואר ראשון ושני במגוון תחומים, לימודי מכינה קדם-אקדמית וקורסי הכשרה מקצועית.

קיימים במכללה גם מסלולי הסבה ייחודיים לבעלי תואר אקדמי המבקשים להכשיר עצמם להוראה ומסלול ישיר ללימודי תואר שני M.Teach משולב עם תעודת הוראה. תוכניות הלימודים לתואר הראשון מציעות בחירה מתוך מגוון תחומי לימוד מבוקשים כמו מתמטיקה, מדעים, אנגלית, חינוך לגיל הרך, חינוך מיוחד ועוד, והן משלבות בין לימודים דיסציפלינריים להתנסות מעשית.

 

המכללה זכתה בשנים האחרונות בציונים גבוהים בסקרי איכות ההוראה והיא משתפת פעולה עם האיחוד האירופי בפרויקטים בינלאומיים. כמו כן, המכללה משתפת פעולה עם חברות טכנולוגיות דוגמת Apple ו-Google.

האקדמית גורדון הציבה לה כמטרה עליונה את קידום ההוראה באמצעות שילוב טכנולוגיות חדשניות בהוראה, וזאת על מנת להעצים את חוויית הלמידה ולהכשיר מורים יוזמים ובעלי מיומנויות הרלוונטיות למאה ה-21.

כיום קיימים במכללה מגוון מרחבי למידה חדשניים, דוגמת מרחב למידה אימרסיבי המאפשר להתנסות בתרחישי למידה שונים שמעורבים בהם כל החושים, חדר בריחה, מסדרון חדשנות ועוד. נוסף לכך במכללה ישנן חמש מעבדות מחשבים המשמשות לצרכי ההוראה המתוקשבת ולתרגול הסטודנטים, כיתות סימולציה, מעבדה חדשנית הכוללת מחשבים ניידים וכיתות שבהן ניתן לעבוד עם Apple TV. בכלל הכיתות יש עמדות מולטימדיה ובמספר כיתות משולבים לוחות אינטראקטיביים. לידיעון המכללה

 

החיבור עם 'בונים עתיד'

האקדמית גורדון בחרה לשתף פעולה עם האגודה להתנדבות מתוך רצון משותף ליצור שינוי חברתי ולקדם את עתיד החינוך של ילדי העתיד. מערכת החינוך במאה ה-21 עוברת שינויים והתפתחויות רבות. הקצב שלהם מחייב הובלה של אנשים בעלי זיקה לעולם החינוך, שיבחרו במקצוע הנושא עימו שליחות אמיתית וידעו להתאים עצמם למציאות הדינאמית.

 800 ₪ הטבה בשכר הלימוד לנרשמים ללימודי המכינה או לכל אחד ממסלולי הלימוד של התואר הראשון. לקבלת ההטבה

קורסים והכשרות

בלעדי לבוגרי האגודה

מכללת גורדון בונה לך עתיד האקדמית גורדון היא מכללה ללימודי חינוך והוראה הפועלת זה 65 שנה בחיפה, ומתקיימים בה לימודי תואר ראשון ושני במגוון

בלעדי לבוגרי האגודה

המכללה האקדמית תל-חי שמחה לקחת חלק בתכנית בונים עתיד של האגודה להתנדבות ומזמינה אתכן/ם לצאת מאזור הנוחות אל סביבה שמעודדת חופש מחשבה, חופש פעולה והסתגלות לשינויים, ומפתחת יכולות של גמישות,

הטבה זמנית לבוגרי האגודה

מתנדבי ובוגרי האגודה! קבלו הנחות לקורסים של קידום השאירו פרטים:    
  • אין תגובות
סגירת תפריט